Przejdź do treści Przejdź do stopki

Czy można w jednej książce połączyć mitologię grecką z alchemią, alternatywne światy ze współczesnym Krakowem i morze nawiązań kulturowych z ekscytującą przygodówką? Można. Trzeba tylko być Kamilem. Mieć jego talent, erudycję i ogromną wiedzę na temat pisania. To, co najbardziej uwielbiam w jego prozie, to opisy nowych światów. Niczym alchemik ze swojej powieści Kamil naprawdę zabiera czytelnika w podróż w niezwykłe miejsca. Pozwala mu ich w pełni doświadczyć, zobaczyć, poczuć ich zapach. Warto wybrać się z nim w tę podróż!

Kamil współpracuje ze mną od 2020 roku. Jest absolwentem prowadzonej przeze mnie Szkoły Pisania Powieści i autorem trzech powieści. Ostatnia z nich właśnie oczekuje na wydanie.

Oto opinia Kamila o pracy ze mną:

Nie przesadzę, jeśli powiem, że Marta Marecka jest jedną z najlepszych redaktorek na polskim rynku książkowym. Współpraca z nią, zarówno podczas prowadzonych przez nią warsztatów i kursów, jak i w ramach pracy indywidualnej, walnie przyczyniła się do rozwoju moich pisarskich umiejętności.

Marta wyróżnia się niezwykle zrozumiałym sposobem przekazywania merytorycznej, sprawdzonej wiedzy i praktycznych narzędzi pisarskich, bardzo szerokim oczytaniem i znajomością literatury (szczególnie fantastycznej) oraz rozumiejącym, wspierającym podejściem, nieodzownym podczas procesu twórczego. 

Do 2024 roku napisałem we współpracy z Martą Marecką trzy powieści, otrzymując od niej dogłębne wsparcie podczas procesu pisarskiego i wydawniczego. Z pewnością wybiorę Martę do redakcji kolejnych moich książek. 

Klient indywidualny

Autor powieści historycznych i fantasy

Tytuł powieściEsencja BezkresuRok wydania2022Wydawnictwoe-bookowoTytuł powieściSzlak nieśmiertelnościRok wydania2023Wydawnictwoe-bookowoShare
0