Przejdź do treści Przejdź do paska bocznego Przejdź do stopki

Być może potrzebujesz więcej niż tylko konsultacji? Może chcesz, żebym przeprowadziła Cię krok po kroku przez cały proces pisania powieści? Jeśli tak, to zapraszam Cię do współpracy indywidualnej

Jak to działa?

Jeśli nie masz żadnego doświadczenia w pracy ze mną, proponuję Ci najpierw wykupić indywidualną konsultację pisarską, żeby sprawdzić, czy do siebie pasujemy. Jeśli zdecydujesz się potem na współpracę, odejmę od ceny koszt konsultacji.

Przy współpracy podpisujemy umowę na trzy, sześć lub dziewięć miesięcy (możemy też dopasować czas trwania współpracy do Twoich potrzeb. Cena pierwszego miesiąca współpracy to 1500 zł. Każdy kolejny miesiąc kosztuje 1000 zł.

W ramach współpracy czytam na bieżąco Twoje teksty i kontaktuję się z Tobą raz w tygodniu, aby sprawdzić, jak idzie Ci pisanie. Oprócz tego przynajmniej raz w miesiącu (w pierwszym miesiącu najprawdopodobniej częściej) spotykamy się na dłuższą rozmowę o Twojej książce. Możesz też kontaktować się ze mną telefonicznie lub mailowo w razie problemów.

Oprócz tego, możesz wykupić u mnie redakcję swoich tekstów w cenie 400 zł za arkusz. W ramach tej ceny redaguję Twoje teksty wielokrotnie do momentu, w którym ustalimy, że są dostatecznie dobre.. Jeśli jesteś osobą początkującą, zalecam wykupienie redakcji przynajmniej kilku pierwszych rozdziałów książki.

Współpracę możesz przedłużyć na dowolny okres. Urlopy (moje i Twoje) nie liczą się do czasu współpracy.

0