Przejdź do treści Przejdź do paska bocznego Przejdź do stopki

Jeśli potrzebujesz skonsultować ze mną krótszy tekst, masz konkretny problem, który chcesz omówić albo dopiero zaczynasz pisać i nie chcesz jeszcze decydować się na dłuższą współpracę, spotkaj się ze mną na indywidualnej konsultacji pisarskiej.

Jak to działa

Przed konsultacją możesz wysłać mi kawałek swojego tekstu i listę zagadnień, które chcesz omówić. Zazwyczaj przed spotkaniem zadam Ci też mailowo kilka pytań. W trakcie spotkania przekażę Ci uwagi redakcyjne do Twojego tekstu, odpowiem na wszystkie Twoje pisarskie pytania i zadam Ci kilka ćwiczeń. Konsultuję zarówno teksty literackie, jak i non-fiction i akademickie. Pomogę Ci wymyślić fabułę do powieści, rozwiążę problem niezrozumiałego akapitu albo wskażę, co możesz poprawić w swoim pisaniu. Możemy się spotkać online lub stacjonarnie w Krakowie.

Zasady

Konsultacja ze mną trwa maksymalnie dwie godziny i kosztuje 400 zł. Czytam do niej maksymalnie jeden arkusz wydawniczy tekstu, czyli 40 tysięcy znaków ze spacjami – wszystkie materiały, które mi prześlesz powinny się zmieścić w tym limicie. Jest możliwość przysłania mi większych partii tekstu za dopłatą. Do tekstu daję uwagi redaktorskie, ale nie wykonuję pełnej redakcji.

Konsultację trzeba opłacić przelewem najpóźniej na 2 dni robocze przed terminem spotkania. Jeśli konsultacja nie jest opłacona do tego terminu, to zwalniam termin dla innej osoby. Jeśli konsultacja jest opłacona wcześniej, to można ją bezpłatnie odwołać najpóźniej na 2 dni robocze przed terminem spotkania. Potem można ją tylko przełożyć na inny termin. Informację o tym, że chcesz przełożyć spotkanie, wyślij mi najpóźniej na godzinę przed terminem. Konsultację można przełożyć maksymalnie dwa razy. Wszystkie materiały do spotkania przyślij mi proszę mailem najpóźniej na 2 dni robocze przed spotkaniem.

Konsultacje odbywają się od poniedziałku do piątku, pomiędzy godziną 14.00 a 18.00.

0